Радио Милева Гради на изволте

„Жешко“селфи на Уна од бањата: Ќерката на Чола повторно провоцира (фото) 

„Жешко“селфи на Уна од бањата: Ќерката на Чола повторно провоцира (фото) 

Уна Чолиќ, постарата ќерка на познатиот пејач Здравко Чолиќ е многу активна на социјалните мрежи каде често објавува провокативни фотографии.

Ќерката на Чола често патува и ужива, а викендов го помина на најпознатата српска планина каде престојуваше со својот татко.

Имено, Уна се сликала во тоалет, а фотографијата веднаш ја објавила на својот Инстаграм профил.

Таа е облечена во деколтирано боди, нејзините гради се откриени, а коментарите постојано пристигаат на нејзината адреса.

“Што се случи со тебе?”, „Што ќе каже Чола за ова?“, „Брутално“, се само дел од коментарите.

Фото: instagram/printskrin/unacolic

To top