Радио Милева „широкограда“ и „отворена“...

Водителката на ТВ Пинк уште еднаш покажа бујни гради и деколте до колкови: Бојана Лазиќ има со што да се пофали, ама и со што да ги „запали“ своите ТВ обожаватели (ФОТО)

Водителката на ТВ Пинк уште еднаш покажа бујни гради и деколте до колкови: Бојана Лазиќ има со што да се пофали, ама и со што да ги „запали“ своите ТВ обожаватели (ФОТО)

Оваа водителка важи за една од најжешките и најубавите ТВ личности, а нејзините изданија често им се омилени на мажите, бидејќи сака да ја истакнува својата бујна предница.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana B Lazic (@bojanalazic00)

Бојана Лазиќ сношти, 26 март 2024 во шоуто на Ами Џи се појави во интересен аутфит кој вклучуваше длабоко деколте.Секако, водителката за оваа пригода не носеше градник па затоа и го привлече целото внимание на ТВ гледачите.

Жолтиот фустан, интересно исечен,  ретко кој би го облекол, но не и водителката. Во преден план разбирливо беа градите и резот што води до колковите, со што водителката уште еднаш покажа колку е „широкограда“ и „отворена“ со убавото длабоко деколте, се согласувате?


Жолтата боја на фустанот беше доста привлечен избор, а се беше надградено со пердуви во иста боја на левото рамо, што на овој фустан му даде уште поголем шарм.

Популарната водителка на ТВ Пинк уште еднаш покажа зошто важи за една од најатрактивните од српската медиумска сцена.


И овој пат нејзиниот изглед како и обично, привлече големо внимание кај многу присутни пред домашните ТВ екрани,  особено кај мажите, кои не го симнаа погледот од градите.

To top