замена

Пронајдени се 20 резултати на тема „замена“
Радио Милева

Милица наместо Милица: Една позната пејачка ја менува другата во главната улога во втората сезона од серијата „Певачица“ (ФОТО)

Милица Павловиќ, која во првата сезона ја играше Ивана во серијата „Певачица“, во второто продолжениие ќе ја игра нејзината колешка...
Радио Милева

Марија Груевска за промената во жирито на „Ѕвездите на Гранд“: „Тоа е голема грешка, без Карлеуша шоуто не е исто“ (фото)

Марија Груевска публиката ја запозна преку нејзиното учество во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Младата битолчанка...
Радио Милева

Милена Антовска ја менуваше Марјана Станојковска на Лото, ама во вакво провокативно издание не се појавила ниту домаќинката (фото)

Откако наградната игра Лото на државна лотарија на Македонија започна да се прикажува на Канал 5 телевизија, водителакта Милена Антовска...
Радио Милева

На српската водителка и се случил несекојдневен пех во бањата: Кога пастата за заби ќе ја замениш со крема за депилација! (ФОТО)

Водителката Ана Михајловски речиси никогаш не зборува за својата приватност, а како што рече и претходно, својот живот го држи подалеку...
Радио Милева

Фатена без возачка: Популарниот топ модел Кира Мејер во замена за казна, на полицајците им се понудила себе си… за секс!

Популарниот топ модел, Кира Мејер, е уапсена во центарот на Москва за возење без дозвола. Претходно, на 24-годишната старлета и ја одзеле...