закон

Пронајдени се 5 резултати на тема „закон“
Радио Милева

Нема милост за никого: Пријовиќ, Мириќ, Ѓани… овие српски ѕвезди го прекршија полицискиот час и карантинот, па добија затворски казни (ФОТО)

Законот важи за сите, па така  Третиот основен суд во Белград осуди неколку лица на 10 месеци затвор, вклучувајќи познати фудбалери и...