заедничка фотографија

Пронајдени се 7 резултати на тема „заедничка фотографија“
Радио Милева

Карлеуша за прв пат објави заедничка фотографија со Цеца: Двете лути ривалки и натаму ќе се тужат или отсега ќе се дружат? (ФОТО)

Јелена Карлеуша и Цеца Ражњатовиќ со децении се лути сопернички и се среќаваат само на судење. Тие никогаш не кажале пофални зборови...