вонбрачен син

Пронајдени се 11 резултати на тема „вонбрачен син“
Радио Милева

Молчел поради неговиот полубрат Михајло: Вонбрачниот син на покојниот Шабан Шаулиќ ја откри долгочуваната тајна на татка си

Вонбрачниот син на Шабан Шаулиќ, Роберт Шаулиќ речиси никогаш не дава изјави за медиумите, но пред неколку години направи преседан....
Радио Милева

Ова е последната фотографија на Диего Марадона пред да почине: Неговиот вонбрачен син не стигна да го види својот татко (ФОТО)

Легендата на светскиот фудбал и еден од најдобрите фудбалери на сите времиња, големиот  Диего Армандо Марадона, почина во својот дом...
Радио Милева

Се огласи вонбрачниот син на Мирослав Илиќ: „Мирослав мрази што се најде во безнадежна ситуација, како што не мрази и нас, што на тоа го потсетуваме“ (ФОТО)

Мирослав Илиќ ја тужеше поранешната партнерка Мирјана Антоновиќ за прогонување, што го налути нивниот вонбрачен син, кого пејачот не...
Радио Милева

Животната тајна на Шабан Шаулиќ: Вонбрачниот син Роберт и синот Михајло за прв пат се сретнаа на погребот на нивниот биолошки татко!

Роберт Шаулиќ, вонбрачниот син на Шабан, присуствуваше на погребот на неговиот биолошки татко каде за прв пат се сретна со своите полубрат...
Радио Милева

Одвоен од остатокот на семејството: Роберт, вонбрачниот син на Шабан Шаулиќ, вака се прости од својот биолошки татко (ФОТО)

Вонбрачниот син на  Шабана Шаулића сепак дојде на неговиот погреб, на Новите гробишта во Белград. Но, Роберт Шаулиќ не примил сочувство...