вистина

Пронајдени се 26 резултати на тема „вистина“
Радио Милева

Српските медиуми тврдат: „Карлеуша и Тошиќ се разведуваат“ – пејачката се огласи и ја откри вистината

Од почетокот на самата година, српските медиуми не престануваат да пишуваат за приватниот живот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ. Меѓутоа,...
Радио Милева

Како во теленовела: Елена Велевска се разведува, па не се разведува – пејачката конечно ја обелодени вистината

Елена Велевска во последните неколку месеци беше постојано во центарот на вниманието на јавноста. Имено, пејачката пред некое време...