удри

Пронајдени се 12 резултати на тема „удри“
Радио Милева

За малку трагедија во реалното шоу „Парови“: Со главата во шипка и… Гастоз падна како покосен (ВИДЕО)

Недела навечер е резервирана за излегување од вилата на реалното шоу „Парови“.Овој пат загрозени„да летнат“  беа следните натпреварувачи:...
Радио Милева

„Задруга 4“ започна, а Станија се осигура со договор: Ако Кристијан Голубовиќ се обиде да ја нападне или удри, губи 150.000 евра!

За Кристијан Голубовиќ и Станија Добројевиќ, реалното шоу започна неколку недели пред да се преселат во „белата куќа“, а нивната вербална...
Радио Милева

За малку „крвава ноќ“ во Парови: Бенџамин ја плукна, Илијана го удри, а неговиот најдобар пријател Божа зема нож да се самоубие (ФОТО)

Претходната ноќ во “Парови” беше страшна! Додека еден од учесниците грабнал нож во кујната сакајќи себе си да си го направи најлошото,...