трудна

Пронајдени се 16 резултати на тема „трудна“
Радио Милева

Кај Дарко Лазиќ мора се’ да е комлицирано: Вереницата Марина има ризична бременост, а бившата жена Ана Севиќ не му дава да ја гледа нивната ќерка? (ФОТО)

Свршеницата на Дарко,  Марина сега е во осмата недела од бременоста, и бидејќи првото тримесечје е најголем ризик за фетусот,  Марина...
Радио Милева

Завршил два факултета, ама попознат е по песните, што е зет на Џеј и што ја тепаше сопругата со која сега чека второ дете!

Адил Максутовиќ ќе дипломира на два факултета, што е веќе познато, а денес се разликува и од повеќето луѓе од сите професии. Адил прво...
Радио Милева

Миљана Кулиќ вечерта излезе трудна од бившиот на Гоца Тржан од „Парови“, утредента сама се понуди да влезе во „Задруга“ (ФОТО)

Откако тукушто излезе трудна од конкурентското ријалити „Парови“, Миљана Кулиќ самата побара да влезе во „Задруга“. Образложението...