Радио Милева и „блажена“ провоцира

Ријалити старлетата и бремена продава голотија: Денис Дејм со трудничко стомаче „пиштол гола“ на Онли Фанс (ФОТО)

Ријалити старлетата и бремена продава голотија: Денис Дејм со трудничко стомаче „пиштол гола“ на Онли Фанс (ФОТО)

Поранешната членка на  реалнотот шоу „Задруга“,  Дениз Дејм е во блажена состојба со маж кој веќе има деца, кој го крие од јавноста.

Таа ја објави добрата вест на нејзините Инстаграм  приказни каде што прво сподели еден тест за бременост, а потоа уште еден и… двата беа позитивни.

Сега словенечката старлета ги објави првите слики од поднараснатото трудничко стомаче, со кои се пофали на социјалните мрежи.

Имено, таа позираше целосно гола, во бањата, со раце ги покри голите гради, а фокусот беше ставен на нејзиниот мал, веќе видлив труднички стомак.

„Ја славам бременоста“ – напиша таа. Покрај тоа, таа ја продава оваа слика на сајтот за возрасни  „Онли Фанс“ каде што долго време има свој профил и сериозно заработува.

Со оглед на тоа што јавно кажа дека  „мензи*от“ и „доцни“, не се знае кој е нејзиниот избраник со кој чека бебе.

 

Инаку, многу се расправаше дека најконтроверзната членка на „Задруга“, Дениз Дејм, била маж во минатото, но неодамна се појавија фотографии од нејзиното детство на кои се гледа дека таа всушност била девојче од раѓање.

Дениз, родена во Словенија, од почетокот на реалното шоу ги провоцирала медиумите со тоа што не давала директни одговори на прашањата дали направила операција за промена на полот?!

Фото: Инстаграм/denis_dame_fan___page/denisedameofficiel

 

To top