три години

Пронајдени се 10 резултати на тема „три години“
Радио Милева

Емилија Розман ја надвјасаа спомени, па го одбележа денот: Три годи станаа откако набрзина се зеде, ама толку и откако експресно се разведе (ФОТО)

Емилија Розман е феномен… Дамата со неколку професии, од манекенка, мисица, модел, преку академска диплома, до сопственичка на свој...
Радио Милева

Марија Килибарда за прв пат во јавност со нејзиниот патнер: Водителката го покажа момчето и го воодушеви женскиот род (фото) 

Водителката Марија Килибарда синоќа за прв пат се појави во јавноста со избраникот Бранислав Вучелиќ. Тој е нејзината голема љубов...
Радио Милева

Исповед на пријателот на Шабан Шаулиќ по три години од смртта на пејачот: „Пречувствуваше дека нешто ќе му се случи, ми кажа – „Ќе ме најдете на пат“

На 17 февруари 2022 ќе се наполнат три години од срмтта на Шабан Шаулиќ кој почина во сообраќајна несреќа во Германија. Пријателот и соработникот...
Радио Милева

Силиконската кралица Тијана Ѓуричиќ отвори душа: „Кристијан Голубовиќ ми го уништи животот, три години му бев вонбрачна жена, а тој лажеше дека ме сака“ (ФОТО)

Тијана  Ѓуричиќ, поранешната кралица на силиконите, изјави дека цели три години му била љубовница, односно била во тајна вонбрачна врска...
Радио Милева

Емилија Розман го одбележа денот на својот непребол: „Денот кога ти почина без да умреш, а јас умрев без да починам“ (ФОТО)

Смртта е составен дел од животот… Неа многумина така ја сфаќаат, зашто според законите на природата, се’ што има свој почеток, мора...