третман

Пронајдени се 16 резултати на тема „третман“
Радио Милева

Актерката Ева Мендез го шокираше светот со третманот за убавина – многумина се исплашија од ова (фото)

Актерката Ева Мендез покажа како изгледа третманот што ја одржува младоста и на некои луѓе не им е добро од таа сцена. Сепак, тоа е прилично...
Радио Милева

По написите дека завршила во болница, српските медиуми пренесуваат дека Лепа Брена закажала интервенција во Америка

Неодамна српские медиуми пишуваа дека популарната пејачка имала главоболки и завршила во болница на снимање. Итно и бил направена скен...
Радио Милева

Сузана Манчиќ одново шокира: Лани призна дека си ја „оросила мачката“, а сега обзнани што третман си прави одзади!

Откако во неколку наврати изјави дека ја „ороси“ вагината, иако тоа е нешто што многу жени подоцна признаа дека го правеле, Сузана Манчиќ...