тераса

Пронајдени се 17 резултати на тема „тераса“
Радио Милева

Кај беа и што „кркаа“ познатите македонски фаци за 1-ви Мај: Од скара на балкон и прасе на ражен во двор, до јагоди, пршута и печеница на викендица… (ФОТО)

Први Мај… Ден на трудот, ден на работникот, симбол на борбата за неговите права за подобри работни услови, помала експлоатација, помало...
Радио Милева

Нивес Целзиус се соблече на домашната тераса: Разголена легна да се сонча, па го потцени сонцето и си го изгори га*ето! (ФОТО)

Нивес Целзиус најде начин како да го искористи времето во изолација. Пред целосно да се разголи, Нивес објави фотографија од балконот...
Радио Милева

Карлеуша со уште еден секси танц на терасата „ја запали“ масата, откако го покажа голиот задник и во него длабоко врежаните гаќички (ВИДЕО)

Секој нов ден, нов шок од Карлеуша… Белградската „скандал дама“ во целост го заслужува прекарот, а нејзините „смислени перверзии“...
Радио Милева

Додека Италија е во хаос од пандемијата, нивната најсекси спортска новинарка со провокативни фотографии направи хаос во машките глави (ФОТО)

Најсексапилната италијанска спортска новинарка Дилета Леота и покрај целиот хаос со кој се соочува нејзината земја во борбата со коронпандемијата,...
Радио Милева

Вака меша Карлеуша… на тераса: Пејачката со „бомба“ предизвик од карантинот им го крена… адреналинот! (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша не може да седи мирна, уште помалку на едно место. И самата потврди дека ја фатило карантинска криза, па затоа решила...
Радио Милева

Водителката на „Бекстејџ“ најде решение за потребите на својот домашен миленик: Еве Барбара каде го шета своето куче (ФОТО)

Карантинот и изолацијата не само што комплетно ни го променија животот на сите, туку им го свртеа наопаку и на домашните миленици и оние...
Радио Милева

Еве зошто комшиите на Милена Антовска првото утринско кафе го пијат на балкон: Излези момче право на тераса… (ФОТО)

Висока, згодна, атрактивна, сксапилна… Тивка, нежна, неизбежна… што би рекле, се и телесните и карактерните атрибути што ја красат...