тепачка

Пронајдени се 34 резултати на тема „тепачка“
Радио Милева

Миљана повторно го вознемири обезбедувањето: „Задругарката“ после тепачката заврши во езерото (видео) 

После забавата која се одржа во „Задруга“ беше многу бурно и по неа дури дојде до тепачка меѓу Миљана Кулиќ и нејзиниот емотивен партнер...
Радио Милева

Тања Савиќ поради новото момче имала физичка пресметка со својата мајка, а во целата драма се замешал и екс-сопругот на пејачката

Новото момче на Тања Савиќ донесе превирања во нејзиното семејство. Според медиумите, пејачката Тања Савиќ има ново момче кое е 11 години...
Радио Милева

Едита на столбот на срамот – тепачката со сестра си ја спореди со физичката пресметка меѓу принцот Вилијам и Хари (фото)

Сестрите Едита и Инди Арадиновиќ имаа жестока пресметка, а видеото од тепачката се рашири во јавноста. Имено, тие двете  се туркале,...
Радио Милева

Јована Јеремиќ како Едита и Инди недоразбирањето со сестра си го решила со тепачка – „Гореше цела зграда“ (фото)

Водителката Јована Јеремиќ во утринската програма призна дека таа, како и сестрите Едита и Инди Арадиновиќ, се обидела да го реши проблемот...
Радио Милева

Се степаа сестрите пејачки Арадиновиќ: Инди и Едита среде улица разменуваа шлаканици и тупаници, летаа телефони… (ВИДЕО)

Познатите пејачи и сестри Инди и Едита Арадиновиќ се степаа на сред улица, објави српскиот портал Информер. На објавената снимка се...
Радио Милева

Драма на настапот на Миа Борисављевиќ: Непознат извадил оружје, а пејачката продолжила да пее без прекинување (фото)

Миа Борисављевиќ доживеа вистинска драма на настапот што го одржа во Обреновац. Според медиумите, непознат за јавноста во еден момент...
Радио Милева

Две русокоси се тепаа и корнеа коси на улица среде Сплит: Клоци, шлаканици, тупаници и брутална голотија на жешкиот афалт (ВИДЕО 18+)

Во жешката летна ноќ на улица среде Сплит, две русокоси корнеа коси… Двете туристки во бели мини фустанчиња качени на високи потпетици...
Радио Милева

Нова женска тепачка во „Задруга 5“: Дениз Дејм го полеа Менсур со вода, а неговата малолетна девојка Милица ја гаѓаше со чаши и шишиња (ВИДЕО)

Менсур Ајдарпашиќ пред сите задругари држеше говор во кој ја посочи (не)хигиената и се пожали дека некои од здругарите треба повеќе...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ избркан од „Задруга 4“: Физички ја нападна Миљана Кулиќ, па продукцијата го дисквалификуваше (ВИДЕО)

Кристијан Голубовиќ  беше дисквалификуван од реалното шоу „Задруга 4“. Тој ги спакува своите работи, се прости од своите цимери и отиде...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ „полуде“ на Тара Симов, па се степа со обезбедувањето и извади нож: „Сега сите ќе ве заколам“! (ВИДЕО)

Реалното шоу „Задруга4“ за малку ќе прераснеше во кланица. За малку ќе се случеше голема трагедија да не беше обезбедувањето присебно,...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ збесна, па за малку не крена рака на женско: Обезбедувањето ја спаси Миљана Кулиќ да извлече „жива глава“ (ВИДЕО)

Кристијан Голубовиќ и Миљана Кулиќ  за малку ќе направеа од „играчка – плачка“!  Причината за кавгата меѓу нив беа коментарите на...