татјана стојановска

Пронајдени се 15 резултати на тема „татјана стојановска“
Радио Милева

Татјана Стојановска откри детали од љубовниот живот: „Нема потпис, но живееме како брачни партнери со Михаил“

ТВ презентерката Татјана Стојановска беше гостинка во естрадниот магазин „Бекстејџ“ каде пред камерата откри детали од својата телевизиска...
Радио Милева

„После ова може и мене ќе ме подбере“: Татјана Стојановска со коментар за Сергеј по неговите критики за Бојана Скендеровски

Изминатата недела во емисијата „Мода“ кај авторот, водител и моден критичар, Сергеј Варошлија, на „тапет“ се најде пејачката и ТВ...
Радио Милева

Татјана Стојановска, денес една од најдобрите ТВ презентерки на јавноста и стана позната по нешто сосема друго! (ФОТО)

Таа важи за една од најдобрите и најискусни македонски ТВ презентерки… Годините минуваат, телевизиите  се менуваат, но не и таа…...
Радио Милева

(ФОТО) Следбениците на Инстаграм изненадени од Татјана Стојановска без шминка: „Друга личност, не е истата од ТВ“

Сигурно досега ви се случило да сретнете некоја позната личност непосредно и да се изненадите од тоа како изгледа во живо, а како на...
Радио Милева

(ФОТО) За неа годините се само број: Татјана Стојановска среде зима го покажа своето тело во костим за капење!

Модниот стилист Александар Билјановски –Дадар, своевремено ја прогласи за најубавата ТВ презентерка на наши простори, а ваквиот ласкав...