татијана стефановска

Пронајдени се 19 резултати на тема „татијана стефановска“
Радио Милева

Татијана Стефановска „жешка како пеколот“: Битолчанката со најдобриот задник се соблече по гаќички (фото)

На битолчанката со охридска адреса, пејачката Татијана Стефановска, медиумите досега многупати и го дале епитетот за една од естрадните...
Радио Милева

Татијана Стефановска се потсети на „сите свои слики“ што ги чува: Качи се моме на коња, да те сликаме…! (ФОТО)

Македонската фолк пејачка Татијана Стефановска неретко знае да ги израдува своите обожаватели со раголени фотографии, колку за да...
Радио Милева

„Голо“ издание и нова трансформација на Татијана Стефановска: Пејачката не запира со промените, а овој пат на повеќето им наликува на Шакира (фото)

Поради ситуацијата со коронавирусот, за мекедонските пејачки трпи музиката, настапите и секако паричникот ама во никој случај убавината,...
Радио Милева

Татијана Стефановска повторно шокира со изгледот – овој пат шминката и стајлингот без градник ја направија секс бомба (фото)

Фолк пејачката Татијана Стефановска неодамна ги изненади своите обожаватели, пријатели и следбеници на социјалните мрежи, кога се...
Радио Милева

(ФОТО) Жежок изглед за гурмански погледи: Татијана Стефановска и Сузана Гавазова „палеа и жареа“ во Дојран

На стартот од викендот на изминатата недела, односно во петокот (08 јуни) во Градскиот парк на Нов Дојран се одржа манифестацијата „Гурман...
Радио Милева

Татијана Стефановска како секси бабамразица: Подготвена да ви ја исполни секоја новогодишна желба… музичка, секако! (ФОТО)

Новата Година, прославата и дочекот на највеселата ноќ во годината за обичниот свет е можност да здивне, да се опушти и расположи и секако...