тара симов

Пронајдени се 34 резултати на тема „тара симов“
Радио Милева

Нова женска тепачка во „Задруга“: Миљана и Тара Симов крвнички разменија тупаници, клоци, корнење коси… (ВИДЕО 18+)

Миљана Кулиќ и Тара Симов имаа нова жестока пресметка во реалното шоу „Задруга 5“. Имено, се шпекулира дека и двете „задругарки“ мешале...
Радио Милева

Тара Симов и се слоши, падна, па „преврте очи“: Учесничката во „Задруга 5“ по една жестока кавга за малку што не се шлогираше (ВИДЕО)

Тара Симов и Менсур Ајдарпашиќ синоќа се степале со вербална пресметка, а се’ кулминирало со тоа што на Тара потоа и се слошило, што...
Радио Милева

Со овие компромитирачки фотографии Ша и се заканувал на Тара Симов, ама таа го претекна: Се гребеле, се тепале, па ги објавија раните! (ФОТО)

Ненад Алексиќ – Ша се закани дека поседува  снимки и фотографии кои докажуваат дека се случила физичка пресметка и насиство за време...
Радио Милева

Тара Симов во Скопје возеше без возачка дозвола, а сега задругарката имала сообраќајна несреќа и го уништила автомобилот од 10 000 евра?

Бившата задругарка Тара Симов имала сообраќајна несреќа и го уништила автомобилот на своето момче Ненад Алексиќ Ша кој вреди 10 000 евра. Имено,...
Радио Милева

По скопската љубовна драма на Тара и Ша, се огласи контроверзниот пар и ја откри нивната страна на вистината (видео)

Неодамна медиумите во Скопје и регионот пишуваа за големиот скандал што се случи среде Скопје, кој ријалити учесниците Тара Симов и...
Радио Милева

Скопската љубовна драма на Тара Симов и Ша имала и второ полувреме: Раперот се напил, повраќал, плачел, се дерел и и’ се заканувал со самоубиство… и сето тоа пред татко и’ и маќеата

Откако медиумите во Македонија и регионот објавија за скандалот што се случи среде Скопје, кој ријалити учесниците Тара Симов и нејзиниот...
Радио Милева

Тара Симов и Ша биле љубовници уште пред да влезат во „Задруга 4“: „Имаа секс, откако се видоа на едно ноќно излегување на кое беше и сопругата на раперот Ивана“

Старлетата Тара Симов и раперот Ненад Алексиќ – Ша прават секојдневно хаос во реалното шоу „Задруга 4“, па нивната врска осцилира...
Радио Милева

Српскиот рапер „Ша“ не е ни свесен што му се подготвува, додека тој јавно се швалерисува во „Задруга 4“: Влезе како женет, ќе излезе „гол“… и без жена и без имот!

Раперот Ненад Алексиќ – Ша не е ни свесен какви проблеми го очекуваат кога ќе излезе од реалното шоу „Задруга 4“, а сето тоа поради...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ „полуде“ на Тара Симов, па се степа со обезбедувањето и извади нож: „Сега сите ќе ве заколам“! (ВИДЕО)

Реалното шоу „Задруга4“ за малку ќе прераснеше во кланица. За малку ќе се случеше голема трагедија да не беше обезбедувањето присебно,...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ ја „растури“ Тара Симов: „Мајка и е наркоманка која ја ‘дрндаше’ половина Белград…!“

Милан Јанковиќ – Чорба бил бесен затоа што Тара Симов не му дала пиво, па решил да му раскаже на Кристијан Голубовиќ сè што учесничката...
Радио Милева

Александра Накова славеше роденден: Честитки од две интересни дами и скапоцен подарок од таинствена личност (ФОТО)

Млада, убава, згодна, сексапилна, провокативна, пожелна… за многумина  – неодолива. Сето ова може со право да и се припише на една...
Радио Милева

Задругарката која се „смува“ со Спејко во „Задруга“ се обиде да влезе во Македонија, па доживеа непријатност

Поради големиот број на заразени со коронавирус во Србија, сите што ќе сакат да влезат во Македонија  треба да покажат негативен тест. Задругарката...
Радио Милева

Тара Симов и Матеја се степаа во „Задруга 3“: Летаа пцости и жестоки навреди, шлаканици и тупаници… (ВИДЕО)

Тара Симов најпрвин влезе во расправија со Матеја Матијевиќ, а потоа од вербален конфликт, расправијата премина во физичка пресметка. Имено,...