Радио Милева чувствителна содржина

Тара Симов сподели интимна фотографија со новото момче за инат на поранешниот (фото)

Тара Симов сподели интимна фотографија со новото момче за инат на поранешниот (фото)

Продолжува драмата на поранешната задруга Тара Симов и нејзиниот невенчан сопруг Данило Раичевиќ со кој го доби синот Николај.

Двајцата неодамна ја прекинаа врската, што резултираше со жестока расправија и жестоки конфронтации.

Симова денеска објави кореспонденција со одредени дами за кои изјавила дека спиеле со Данило, со што ги шокирала нејзините следбеници.

Сепак, следеше нов шок кога Тара го покажа своето ново момче преку својот профил на TikTok, каде го сподели нивното прво видео, а коментарите продолжија да се слеваат. Некои и посакаа среќа во новата врска, додека други изразија изненадување што таа толку брзо се впушти во нова романса.

Сега таа се пофали со нова фотографија од датумот, на која ужива со сегашниот избраник, а над која е испишан натпис „чувствителна содржина“, па се претпоставува дека тоа конкретно се однесувало на нејзиното поранешно момче Данило. .

фото: printskrin/instagram/tarasimov

To top