спорт

Пронајдени се 11 резултати на тема „спорт“
Радио Милева

Водителката Сања Маринковиќ ги воодушеви сите со своите фотографии, а овој спорт е нејзината страст! (фото)

Сања Маринковиќ неодамна ја отвори новата сезона на своето шоу „Магазин ин“ и призна дека е подготвена за нови работни победи. Водителката...
Радио Милева

Две варијанти на Снеже Велков: Фитнес инструкторката е и спортска и елегантна дама – која повеќе ви се допаѓа? (фото)

Некогашната македонска водителка и сега фитнес инструкторка Снеже Велков е активна на социјалните мрежи, па речиси секојдневно објавува...
Радио Милева

Извајана: Фитнес инструкторката Ана Стојанова во „жешко“ црно боди – глетката ќе ве залепи на екран (фото)

Во време на пластична хирургија и отстранување или додавање маса со помош на хирушка интервенција, стана нормално секојдневие. Природното...
Радио Милева

Богдана Родиќ е новата „снаа“ на Цеца: Беше голема надеж на српскиот спорт, па одненадеж донесе одлука што и го промени животот! (ФОТО)

Синот на фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ, Вељко, деновиве ја покажа својата нова девојка, па како што обично се случува со секоја...