спектакл

Пронајдени се 5 резултати на тема „спектакл“
Мегафон

ФК „Вардар“ славеше 75, навивачката група 35 години постоење: „Некст Тајм“ го „запалија“ стадионот со песна, „Комитите“ со пиротехничко шоу (ВИДЕО)

Најтрофејниот македонски фудбалски клуб „Вардар“ одигра пријателски натпревар по повод 75. роденден и славеше над „Железничар“ од...
Мегафон

Концерт за историја: „Меморија“ го сплоти народот со песна и покажа дека Македонија е жива, горда и вечна! (ФОТО+ВИДЕО)

„Меморија“ вчеравечер, сабота 11 јуни 20220 година ја „урна“ А1 арената „Борис Трајковски“. И покрај сите неприлики и малери кои му претходеа...
Радио Милева

Сексапилната водителка во чест на победите на Русија веќе се соблече гола, а ако Русите ја елиминираат Хрватска, најави спектакл (ФОТО 18+)

Атрактивната руска водителка и топ модел  Марија Лиман го искористи Мундијалот за сопствена промоција. Сексапилната убавица блесна...