резултати

Пронајдени се 22 резултати на тема „резултати“
Радио Милева

Гоца Тржан ги чека резултатите од вештачко оплодување: „Ќе останам со Раша дури и ако никогаш немаме деца“

Гоца Тржан ужива во повеќегодишниот брак со Радомир Новаковиќ, но единствено нешто што ја „уништува“ семејната идила е тоа што парот...
Радио Милева

Заразените српски пејачки беа на контрола, а еве што покажа најновиот коронатест на Милица Тодоровиќ и Славица Ќуктераш (ФОТО)

Колешките од српската естрада Милица Тодоровиќ и Славица Ќукераш неосамна открија дека се позитивни за коронавирусот.Прво, ковид заразата...
Радио Милева

Водителката на „Гранд“ откако дознала дека била во контакт со лица заразени со корона, се тестираше – еве го резултатот

Водителот на „Никогаш не е доцна“, Жика Јакшиќ е позитивен на коронавирус и се наоѓа во неговиот дом во Белград. Исто така водителката...
Радио Милева

Водителот на „Парови“ итно префрлен во болница: Им помагал на луѓето заради короната, а сега стравува дека и тој е заразен?! (ФОТО)

Водителот и поранешен учесник на риалити шоуто „Парови“ –  Дејан Станковиќ, познат како Крал, бил итно хоспитализиран во Брисел....
Радио Милева

Рада Манојловиќ ги чека резултатите од тумор маркерите: „Само да немам рак, како мојата покојна мајка?“

Поради стресот што го доживеа во Швајцарија кога одбија да ја ослободат и ја третираа како сериозен криминалец, Рада Манојловиќ повторно...