расплака

Пронајдени се 12 резултати на тема „расплака“
Радио Милева

Поради зборовите на една жена пејачката не можеше да ги задржи емоциите и се расплака: Гоца Тржан откри дека и пишала жената со која била на ин витрo (фото)

Пејачката Гоца Тржан со сите на Инстаграм сподели што и се случило. Гоца открила дека и пишала жената која со неа била на вонтелесно...
Лице в Лице

Елена Велевска се расплака во интервју за „Бекстејџ“: „Во 2021 година изгубив сė, но не ми е проблем да почнам од нула“

Пејачката Елена Велевска стави крај на бракот со нејзиниот сопруг Марјан, а тој го доби старалеството над нивните три деца. Елена во...
Радио Милева

Аца Лукас „мајчето им го расплака“ на колегите од жирито во „Ѕвездите на Гранд“: „Таму седат кловнови…“ (ФОТО)

Аца Лукас  за сите теми зборува без влакна на јазикот. Во емисијата „Десетка“ одговораше на бројни прашања, а беше жесток кога станува...
Радио Милева

Ким Кардашијан се расплака пред камери поради разводот со Канје Вест: „Го изневерив, се чувствувам како губитничка“

Американската реалити ѕвезда Ким Кардашијан во последната епизода на “Keeping Up With Kardashians” се расплака пред камери. Имено, таа на...
Радио Милева

Овој учесник во „Никогаш не е доцна“ го расплака Жика Јакшиќ, а кога ќе слушнете зошто и вам ќе ви потечет солзи (ВИДЕО)

Еден од учесниците на музичкиот натпревар „Никогаш не е доцна“, Горан Филиќ – Гогац, кој има 53 години, ја раскажа својата животна...
Радио Милева

Животната приказна на учесничка од „Никогаш не е доцна“ го расплака регионот: „Синот не ме препознаваше, ме доживуваше како непријател“

Даниела Тодориковиќ од Зајачар се појави во музичкото шоу „Никогаш не е доцна“, а со својот глас успеа да го воодушеви жирито и публиката. Меѓутоа,...
Радио Милева

Тамара Тодевска се расплака среде емисија кога ја виде фотографијата со Влатче: „Беше светла точка во мојот живот“ (видео)

Оваа година на Евровиизја во Тел Авив ќе не претставува Тамара Тодевска со песната „Proud“. По тој повод Тамара гостува во емисии каде...