првпат

Пронајдени се 24 резултати на тема „првпат“
Радио Милева

Северина првпат проговори откако го изгуби старателството: „Не пишувајте дека плачам, на синот сум му потребна онаква каква што сум“

Северина Којиќ го изгуби спорот со нејзиниот поранешен сопруг Милан Поповиќ околу старателството над синот Александар. Хрватската...
Радио Милева

„После толку години првпат без мојот ангел“: Пејачката Росана со емотивна порака за починатиот брат

Новогодишните празници се прилика која ја користиме за ги поминиме со своите најмили, најблиски, пријатели, роднини. По повод на новогодишните...