прв брак

Пронајдени се 16 резултати на тема „прв брак“
Радио Милева

Малку кој знае дека на Огњен Амиџиќ ова му е втор брак: Вака изгледа неговата прва сопруга Милица (ФОТО)

Малкумина ја познаваат, а првата сопруга на Огњен Амиџиќ е успешна деловна жена, која некое време не се појавуваше во јавноста. Многумина...
Радио Милева

Јелена се натпреваруваше во „Ѕвездите на Гранд“, а вака изгледа ќерката на Гоца Божиновска од првиот брак! (фото)

Фолк пејачката Гоца Божиновска има три деца. Нејзината ќерка Јелена се натпреваруваше во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Таа...