професор

Пронајдени се 9 резултати на тема „професор“
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ земала часови кај силувачот од училиштето за глума, а манијакот дури и ја снимал свадбата на векот, на Аркан и Цеца! (ФОТО)

Како бомба одекна веста во српските медиуми дека актерката Милена Радуловиќ го пријавила професорот по глума и режисер  Мирослав Мика...
Радио Милева

Беше пејачка на мегапопуларното дуо „Моби Дик“, во еден од спотовите имаше вистински секс сцени со партнерот, па потоа се обиде и соло и на крај сосема ја снема (ВИДЕО)

Во почетокот на деведесеттите години, српската денс сцена беше полна со бендови кои станаа познати и во регионот. Една од најпопуларните...
Радио Милева

Прија добива најдобар учител по глума: Само се чека пејачката да ја прифати главната улога во „Пејачка“ (ФОТО)

Александра Пријовиќ започнува со часови по глума заради улогата во новата серија „Пејачка“, која зборува за животот и смртта на нејзината...