преписка

Пронајдени се 8 резултати на тема „преписка“
Радио Милева

Ријалити ѕвездата Драгана Митар фатена во преписка со пријателка: „Сакам да ме ‘работи’, да ми кленцаат колената, а не како него килав… дрво повеќе би ме возбудило“! (ФОТО)

Поранешната членка на групата „Моделс“ и екс учесничка во реалното шоу „Задруга 2 и 3“, Драгана Митар по излегувањето од ова ријалити ...
Радио Милева

Коронавирусот ги скара фолкерите – пејачката Сани и музичарот Мојсо: „Од такви како тебе ќе нае*еме“! (ФОТО)

Коронавирусот ги затвори луѓето дома, па очигледно не навикнати 24/7 да седими во 4 ѕида, кај многумина нервозта е присутна повеќе од вообичаеното....
Радио Милева

Аца Лукас го изгубил мобилниот во кој наводно стојат најгнасните пораки за Брена: Таа парите ги сака повеќе од своите деца!

Аца Лукас имаше жестока расправија со Лепа Бренa, а неговата нетрпеливост кон колешката ја откри пејачот на социјалните мрежи. Сега...
Радио Милева

„Оваа афера ќе трае засекогаш“: Објавена приватна преписка на Огњен Врањеш – вака зборувал на пријател за Катарина Грујиќ

Фудбалерот Огњен Врањеш е име чие во последно време често се појавуваше во медиумите. Прво поради Катарина Грујиќ со која бшее во врска,...
Радио Милева

Аца Лукас вака се бранеше откако медиумите му ја објавија преписката со Маријана Зоњиќ: „Сакате ли да ви дадам преписка во која Бијонсе ме повикува за секс”

Аца Лукас  се огласи по повод пораките кои се појавија, во кои, наводно, ја повикува учесничката во „Задруга 2“ Маријана Зоњиќ  во неговиот...