полубрат

Пронајдени се 10 резултати на тема „полубрат“
Радио Милева

Полубратот на Рада Манојловиќ проговори за нивниот однос: „Тотално сме различни и се гледаме еднаш во три години!“

Рада Манојловиќ има полубрат кој исто така се занимава со музика. Имено, нејзиниот татко Раде е талентиран за пеење, како и нејзината...
Радио Милева

Ова е полубратот на Јелена Карлеуша: Татко и Драган дојде да и изрази сочувство со својот син од вториот брак (ФОТО)

Ден по починувањето на Дивна Карлеуша, најблиското семејство пристигнува да и изрази сочувство на Јелена за смртта на нејзината мајка....