пофалби

Пронајдени се 5 резултати на тема „пофалби“
Љубов и Секс

Жените не реагираат исто на секој убав збор упатен од маж: Што всушност не сакаат да слушнат припадничките на поубавиот пол?

Никој не е имун на комплименти, а жените особено уживаат во комплиментите за себе. Но, дамите не реагираат исто на секој убав збор што...
Радио Милева

Дијана Оу-Џи во „интимни муабети“ со своите Инстаграм следбеници: Од незгодни прашања, до комплименти и навреди и една ексклузивна понуда што „не се одбива“? (ФОТО)

Само неколку дена откако ја исфрли во етерот својата најнова музичка тема со скокотлив наслов – „Only fans“ во која македонската (т)раперка...
Радио Милева

Ирена Спировска пред камери ги разголи долгите и витки нозе, а коментарите за еден детаљ не престанаа да се редат (фото)

Секоја припадничка на понежниот пол, особено оние што се појавуваат пред камери, се трудат да изгледаат совршено. Избор на комбинација,...
Радио Милева

Maкедонец настапуваше во „Ѕвездите на Гранд“, a жирито му порача: „Супер си, далеку ќе стигнеш“ (видео)

Во последната емисија на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, настапуваше Кристијан Јованов од Радовиш. Кристијан се претстави...