победничка

Пронајдени се 14 резултати на тема „победничка“
Радио Милева

Ива Гргуриќ покажа извајано тело, задница за чиста десетка и големи силиконски гради: Не знаеш каде попрво да гледаш, однапред или одзади? (ФОТО)

Победничката на најгледаното регионално реално шоу „Задруга 3“ и поранешна ТВ водителка  на Пинк, Ива Гргуриќ, важи за една од најатрактивните...
Радио Милева

Победничката на „Задруга 4“ Ива Гргуриќ излезе со мајка и да се прошета: Таа е „авион“, мајка и „ракета“! (ФОТО)

Победничката од четвртата сезона на реалното шоу „Задруга“, Ива Гргуриќ, сношти излезе со својата мајка Јасна, па обете ја воодушевија...
Радио Милева

Голема животна промена за Џејла Рамовиќ: Фановите разочарани од одлуката на победничката на „Ѕвездите на Гранд“

Минатогодишната победничка на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, Џејла Рамовиќ, ги откри своите планови за во иднина, што сигурно ќе...
Радио Милева

Победничката на „Задруга 3“ доби ТВ ангажман во Белград: Хрватската старлета Ива Гргуриќ ќе води „Временска дијагноза“

Победничката на реалното шоу Задруга 3, хрватската старлета Ива Гргуриќ ќе биде водителка на „Временска прогноза“ на „Ред“ телевизија...
Радио Милева

Се зборуваше дека ова младо момче го освои нејзиното срце: Џејла Рамовиќ проговори за односот со нејзиниот колега

Пред неколку недели, српските медиуми пишуваа дека победничката на „Ѕвездите на Гранд“, Џејла Рамовиќ е во врска со нејзин колега. На...
Радио Милева

Дали вечерва големото бугарско ТВ шоу „Како две капки вода“ ќе заврши со скандал, зашто Гери-Никол ја местат да победи? (ФОТО)

Бугарското ТВ шоу за имитатори „Како две капки вода“, го тресе скандал пред самата завршница. Како ќе заврши реалното шоу, веќе им е ...
Радио Милева

Молк во студиото: Српските претставници на Евровизија текстот на победничката песна на Израел го прокоментираа како апсолутно бесмислен!

Годинешните претставници на Србија на Евровизија,  Сања Илиќ и Балканика, со нумерата на “Нови деца” го освоија 19-тото место, па...