пиштол

Пронајдени се 10 резултати на тема „пиштол“
Радио Милева

Мелита со „убиствено“ предупредување до додворувачите на ќерка и Барбара: „Биди зет ко мед… or be dead“ (ФОТО)

Македонската екс – ТВ водителка и позната скопска трендсетерка Мелита Ракичевиќ во многу нешта се декларира за елита. Не само заради...
Радио Милева

Маја Беровиќ пиштолот го чува на вистинско место: Сите уживаат во глетката, а само ретки среќници имаат можност да му ја „исчистат“ цевката! (ФОТО)

Пејачката Маја Беровиќ веќе неколку дена е на одмор во Дубаи, од каде што „бомбардира“ со жешки снимки и фотогрфаии во минијатурно...
Радио Милева

Ријалити ѕвездата се’ уште влече криминални „опашки“, па од дома не излегува без пиштол и телохранители: „Жена ми се навикна кога сфати дека не се омажила за Мирослав Илиќ, туку за Кристијан Голубовиќ“ (ФОТО)

Кристијан Голубовиќ вели дека не излегува ниту ден денес од дома без пиштол и телохранители! Идниот учесник на „Задруга 4“ стравува...
Радио Милева

Хрватската учесничка во „Задруга 3“ во исто време била и со таткото и со синот, се’ додека едниот не дознал, па потегнал пиштол… (ФОТО)

„Ива Гргуриќ е позната по тоа што е ненаситна и многу темпераментна. Во Загреб, сите ја познаваат како киднаперка на момчиња, како девојка...
Радио Милева

Скандал, а за малку и трагедија во „Парови“: Натпреварувач извади пиштол, останатите во паника, некои паднаа во несвест! (ВИДЕО)

Минатата ноќ во вилата каде што се одвива реалното шоу „Парови“ се случило нешто што не се случило во ниту едно ријалити до сега. Имено,...
Радио Милева

Македонската пејачка Девана што и да фати-добро го држи, а и добро и стои… Од микрофон, пиштол, до рогови… (ФОТО)

Македонската пејачка Девана Ѓорѓиевска, попозната под уметничкото име  Девана Нардели покрај професионалните ангажмани и обврски...