панчо днк

Пронајдени се 13 резултати на тема „панчо днк“
Радио Милева

Панчо – ДНК посака да биде Маријан Стојаноски: Вака ДЈ Шорти се сплоти со ликот на „крушевскиот Павароти“! (ВИДЕО)

Кога си малечок имаш милион желби… Особено посакуваш да бидеш некој и нешто или поточно како некого кога ќе пораснеш. И тоа останува...
Радио Милева

Фото предизвик во време на корона: Еве како изгледаа познатите Македонци во детството – Каролина со „бумбар“ образи (фото)

Безгрижност… Онаа што во вакво стресно, страшно и неизвесно време на болест која го окупира светот, можеме само да ја посакуваме во...
Радио Милева

Панчо -ДНК со описна (пре)порака до министерот Филипче: „Ова мене ми испаѓа слично она – не го ставај цел, само до пола“! (ФОТО)

Коронавирусот од зараза стана пандемија од светски размери. Светот се бори со неа, барајќи начини како да се справи. Вакцината против...