памела андерсон

Пронајдени се 38 резултати на тема „памела андерсон“
Радио Милева

„Тоа ме смени и никогаш не сум го заборавила“ – еве какво еротско искувство доживеала Памела Андерсон (фото)

Памела Андерсон напиша бомбастични мемоари „Love, Pamela“, кои беа објавени на 31 јануари, во кои таа дава интимен увид во нејзиниот живот....
Радио Милева

Во новиот документарец Памела Андерсон открива: „Соседот ме силуваше на 12 годишна возраст, а дадилката ме злоставуваше!“ (видео)

Канадско-американската актерка и најпознатата Плејбој зајачица Памела Андерсон (55) откри дека се обидела да ја убие својата дадилка...
Радио Милева

Памела Андерсон проговори за серијата посветна на неа и бившиот сопруг: „Имам кошмари од тоа и немам намера да ја гледам домашната снимка!“ (видео)

Памела Андерсон конечно се отвори за серијата „Пем и Томи“ во нејзиниот претстоен документарец на Нетфликс: „Памела, љубовна приказна“. Ѕвездата...
Радио Милева

ТВ серија што ја шокираше и згрози јавноста: Груби секс сцени на болно уживање во автобиографската приказна за Памела Андерсон и Томи Ли (ФОТО)

Во средата наутро беше прикажана првата епизода од биографската минисерија „Пем и Томи“, инспирирана од животот на славната Памела...
Радио Милева

Памела Андерсон со месеци се крие од јавноста, а сега папараците ја уловија без грам шминка и во „запуштено“ издание (фото)

Актерката Памела Андерсон во јавност секогаш во јавност се појавува средена и со шминка, многу ретко може да ја видиме во природно издание. Актерката...
Радио Милева

Памела Андерсон стана фатална црнокоса: Реакциите се дека изгледа многу посекси отколку русокоса! (фото)

Секогаш кога помислуваме на Памела Андерсон, прво на памет ни паѓа нејзиното секси тело, бујните гради, како и русата коса. Американско-канадската...