остави

Пронајдени се 15 резултати на тема „остави“
Радио Милева

На познатата старлета со македонско потекло свршеникот и ја раскина свршувачка: Анѓела – Вештица остана „распуштеница“… без веренички прстен, со прстот в уста!? (ФОТО)

Контроверзната ријалити и „Онли фанс“ старлета и екс порно актерка со македонско потекло Анѓела Митковски, попозната под прекарот...
Радио Милева

Дарко Лазиќ и Барбара Бобак снимаа домашно видео в кревет: „Вели ќе ме оставела ако не и направам убаво дете… а, ако ме остави, ја пуштам целета снимка“ (ФОТО)

Естрадната љубовна фолк двојка пејачи Дарко Лазиќ и Барбара Бобак се снимаа додека лежеа и разменуваа нежности во креветот. Парче од...
Радио Милева

Откако ја изневери во „Задруга 4“, сопругата на Кристијан Голубовиќ експресно го напушти: Додека тој се фаќаше и бакнуваше со Кристина, од дома му „збриша“ неговата понежна половина!

Откако Кристијан Голубовиќ се бакнуваше и ја фаќаше пејачката Кристина Спалевиќ во реалното шоу „Задруга“, не ни помислувал дека “излетот“...
Радио Милева

Синот на Гоца Божиновска се „смува“ со сестрата на жената на Вељко Ражнатовиќ: Мирко Шијан ја остави вереницата заради Бојана Родиќ (ФОТО)

Мирко Шијан, синот на фолк пејачката Гоца Божиновска, наводно ја оставил својата вереница Оља по речиси три години врска, заради Бојана...
Радио Милева

Таман се скараси покрај новото момче, Ана Николиќ реши да го остави: Причината – старлетата од „Задруга“, Ана Кораќ (ФОТО)

Таман се скараси покрај новото момче, Ана Николиќ реши да го напушти. Причината е што пејачката дознала за неговата љубовна афера со...
Радио Милева

Соиграчите од српската репрезентација го советувале Тошиќ да ја остави Карлеуша, зашто го прави „мајмун“?

Наводно, играчите на фудбалската репрезентација на Србија, колеги од  национален фудбалски тим му препорачале на нивниот соиграч, Душко...