нов тренд

Пронајдени се 12 резултати на тема „нов тренд“
Радио Милева

Бугарските естрадни ѕвезди ги зафати нов тренд: Во свечен фустан без гаќички, се’ се проѕира, ништо не се гледа? (ФОТО)

Нов тренд ги зафати бугарските ВИП дами. Дел од познатите бугарски естрадни ѕвезди  се појавија во секси фустани кои го „лажат окото“...