нов стан

Пронајдени се 6 резултати на тема „нов стан“
Радио Милева

Пејачката фатена како им ја покажува на пријателите новата недвижност: Шерифовиќ купила стан во „Белград на вода“? (Фото+Видео)

Пејачката Марија Шерифовиќ со децении е под лупата на јавноста, а сега се шпекулира дека мерка нов имот. Екипата на шоуто „Папарацо...