нокти

Пронајдени се 29 резултати на тема „нокти“
Радио Милева

Снеже Велков секој ден оди да вежба, а сега првпат замина на миникир: Водителката по 20 години стави лак на ноктите – на среќата и немаше крај

Некогашната македонска водителка Снеже Велков иако не е активна на ТВ екраните, е активна на социјалните мрежи. Имено, Снеже на „Инстаграм“...
Живот и Стил

Комбинирајте го секој детал со вашиот гламурозен фустан: 4 идеи за лакирање на ноктите за новогодишната вечер

Прославувањето на најлудата ноќ во годината, секако стави предизвик – како е неопходно да се организирате за да изгледате волшебно...
Радио Милева

Бизарен потег? Ѓорѓе Давид пред снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ ги сечеше ноктите пред камери (фото + видео)

Рокерот и членот на жирито на „Ѕвездите на Гранд“, Ѓорѓе Давид направи шокантен потег пред снимањето на новата емисија на музичкото...
Радио Милева

Антониа машките „ги фрли во агонија“: Гиговска соблечена во бикини сакаше да се пофали со новите нокти, ама… кој ти ја гледа во прсти, покрај ваков телесен раскош (ФОТО)

Младата македонска поп ѕвезда Антониа Гиговска не престанува да изненадува… Ни музички, ни физички. И вокално и телесно од Бога надарена,...