никола наумовски

Пронајдени се 7 резултати на тема „никола наумовски“
Радио Милева

Фејсбук „војната“ помеѓу Петар Георгиевски-Камиказа и Никола Наумоски добива судска завршница: „Замислете, оваа амеба ме тужи?!“ (ФОТО)

Никола Наумоски, во скопските кругови познат како „дете на шарените“ во служба на „комуњарите“, братучед на Радмила Шеќеринска и...
Радио Милева

Никола Наумоски екс шеф на кабинетот на Шилегов, им се потсмеваше на скопската градоначалничка Арсовска и Перо-Камиказа, па овој го испрати на „едно место“: „Тоалети пред се’ – биди така“! (ФОТО)

Никола Наумоски, познат како „дете на шарените“ во служба на „комуњарите“, братучед на Радмила Шеќеринска и екс шеф на кабинетот на...