непрепознатлива

Пронајдени се 4 резултати на тема „непрепознатлива“
Радио Милева

Ја фатија без шминка: Кејт Мос важи за една од најубавите жени на светот… ама по се’ изгледа само пред камери! (ФОТО)

Манекенката и топ модел Кејт Мос беше фотографирана без шминка и кармин на улица додека се шета со еден свој пријател, а на фотографиите...
Радио Милева

Ова е истата таа Тијана Кадовиќ: Несудената „Гранд ѕвезда“ на снимање доаѓаше со трајлер, телохранители и свита стилисти, а сега не личи на себе (ФОТО)

Иако не мина во финалето, минатогодишната сезона на „Ѕвездите на Гранд“ сигурно ја обележа таа – Тијана Кадовиќ. За нејзиното доаѓање...