насловна

Пронајдени се 16 резултати на тема „насловна“
Радио Милева

Светот остана запрепастен од трансформацијата на Ким Кардашијан: Никој не ја препознава на најновата насловна страница (фото)

Токму кога помисливме дека Ким Кардашијан нема со што повеќе да не изненади, таа гордо ja покажа својата гола задница пред целиот свет. Ким...
Радио Милева

Ќе се шокирате кога ќе видите која наша фолкерка е на оваа ретро насловна: За речиси две децении драстично се промени или…? (ФОТО)

За ралика од денес, во Македонија некогаш имаше мнгоу повеќе печатени медиуми, дневни весници, магазини, ТВ шоуа… каде што македонската...
Радио Милева

Без силикони, ботокс и филери: Вака изгледаше Хелена Роза на својата прва насловна страница пред 23 години(фото)

Поранешната ТВ водителка Хелена Роза иако одамна не е активна во јавниот живот во Македонија и неколку години со семејството живее...
Радио Милева

Сандра – Африка иако е постојано гола, не би се соблекла за некој машки магазин: Еднаш се сликаше за „Плејбој“, втропат не би… било вулгарно! (ФОТО)

Иако нејзиниот  Инстаграм профил е полн со фотографии на кои таа провокативно позира прилилчно разголена во рзни секси пози во костими...
Радио Милева

Српската манекенка Дејана Живковиќ е нестварно убава: Лице за насловна, гради за… топлес! (ФОТО+ВИДЕО)

Српската манекенката и модел Дејана Живковиќ важи за една од најубавите девојки не само во Србија, туку и во регионот. Позната е по своите...
Радио Милева

Наташа Беквалац за првапт ја покажа ќерката која ја доби со Лука Лазукиќ и тоа за насловна страница од магазин (фото)

-Дами и господа, драги мои пријатели на Инстаграм, со гордост ви ги претставувам моите два најголеми успеси во животот, мојата среќа,...
Радио Милева

Каролина позираше за насловна страница: Kога се отвори шлицот, целото внимание пaдна на еден детаљ (видео)

Каролина Гочева изминатиот период е доста активна кога се во прашања јавните појавувања. Па така, паралелно со музичката кариера и настапите,...