написи

Пронајдени се 11 резултати на тема „написи“
Радио Милева

Андреана Чекиќ прв пат ги прокоментира написите дека е во врска со оженет маж и дека не му дозволува да ја гледа ќерката

Пејачката Андреана Чекиќ се разведува од својот сопруг Иван Млaдновиќ. Меѓутоа, пејачката е во емотивна врска со оженет маж Марко Милошевиќ. Во...
Радио Милева

Сандра Африка одговори на шпекулациите за нејзината бременост: „Доколку тоа се случи, први ќе дознаете од мене“

Сандра Африка конечно одлучи да ја отвори душата и да проговори за написите дека е бремена. Имено, како што пишуваа медиумите, наводно...
Радио Милева

„Не е точно дека имав несреќно детство“: Сопругот на Јелена Томашевиќ бесен поради написите кои осамнаа во медиумите

Сопругот на Јелена Томашевиќ, популарниот актер Иван Босиљчиќ како млад работел разни работи, но не зошто морал. Откако во еден медиум...