накит

Пронајдени се 14 резултати на тема „накит“
Радио Милева

„Ме врзаа со лисици, ми ја залепија устата и ми ги заврзаа очите“: Ким Кардашијан искрено за траумата што и се случи пред 4 години

Ким Кардашијан во една емисија зборуваше за грабежот кој ја остави со голема траума, а тоа се случи во Париз пред четири години. Ријалити...