мртва

Пронајдени се 14 резултати на тема „мртва“
Радио Милева

Таткото на Бритни Спирс го прекина молкот и ги шокираше сите со неговата изјава: „Без мене таа денес ќе беше мртва“ (фото)

Бритни Спирс беше под старателство на нејзиниот татко Џејми Спирс 13 години. Пејачката Бритни Спирс пред нешто повеќе од една година...
Радио Милева

Во српските медиуми се појави вест дека Сања Малетиќ е пронајдена мртва, пејачката веднаш реагираше и ја откри вистината

Еден српски портал објави вест дека српската фолкерка Сања Малетиќ е пронајдена мртва. Пејачката на својот профил сподели принтскрин...
Радио Милева

Цеца реагира дека жените во нејзини години не се за фрлање: „Ако со 33 е стара кокошка, милфица, ние над 40 што сме… мртви?“

На Цеца Ражнатовиќ и дошло преку глава да слуша  како жените би требало да се однесуваат кога ќе дојдат на одредена возраст, па затоа...
Радио Милева

Нова трагедија во домот на славниот пејач: По мајка му, денес е пронајдена мртва неговата 18 годишна сестра! (ФОТО)

Фелисите Томлинсон,сестрата на пејачот на славната група „One Direction“  ненадејно почина на 18 години. Станува збор за сестрата на славниот...