моден викенд скопје

Пронајдени се 5 резултати на тема „моден викенд скопје“
Радио Милева

(ФОТО) Риба ипол: Водителот Жарко Димитриоски и новата сакана во први редови на Моден викенд Скопје!

Изминатите неколку дена на Скопје му се случуваше пролетното издание на модниот викенд, каде љубителите на модата имаа можност да присуствуваат...