мијата

Пронајдени се 10 резултати на тема „мијата“
Лице в Лице

Мијата: „Се откажав од медицината кога почина татко ми, но не мислев дека ќе станам контролор на летање“ (ВИДЕО)

Пејачката Наташа Крстевска Мијатовиќ во јавноста е позната како Мијата. Дури и во 2004 години кога пееше на првиот регионален „Идол“,...
Радио Милева

Андријана Јаневска позираше пред сопругот во бикини, а коментарот од Мијата ја остави во чудење! (фото)

Пејачката и виолинистка Андријана Јаневска како по некоја традиција, секое лето редовно објавува фотографии од дестинацијата на нејзиниот...