лопата

Пронајдени се 3 резултати на тема „лопата“
Радио Милева

Мелита со „убиствено“ предупредување до додворувачите на ќерка и Барбара: „Биди зет ко мед… or be dead“ (ФОТО)

Македонската екс – ТВ водителка и позната скопска трендсетерка Мелита Ракичевиќ во многу нешта се декларира за елита. Не само заради...
Радио Милева

Уште една српска фолк легенда има тежок облик на корона: Како млад буквално го извадиле од гроб, ќе успее ли на 76 години повторно да ја измами смртта? (ФОТО)

Легендата на српската народна музика од повозрасната генерација, Миланче Радосављевиќ (76) е заразен со коронавирус и е на кислородна...
Радио Милева

Јанко – „Јади бурек“ со „арсенал решенија“ за непристојните „додворувачи“ на неговата ќерка Сара: „Хебла, копач, лопата, браник од кола…“ (ФОТО)

Познатиот ТВ водител Јанко Илковски и неговото веќе со години постоечко ток шоу „јади бурек“ нема кој не го знае или не го гледал барем...