кортни кардашијан

Пронајдени се 35 резултати на тема „кортни кардашијан“
Радио Милева

Старлетата и актерката се опуштија и покажаа жешки фотографии: Секси пози, допирање и речиси бакнување (фото)

Американската актерка Меган Фокс (36) и ријалити старлетата Кортни Кардашијан (43) позираа заедно во долна облека дизајнирана од Ким Кардашијан....
Радио Милева

Светски познатиот пар јавно се препушти на страстите: Кортни Кардашијан и нејзиниот сопруг Тревис Баркер флертуваа пред сите (фото)

Кортни Кардашијан (43) и нејзиниот сопруг Тревис Баркер (46) постојано изненадуваат и оставаат многумина во шок со своето однесување. Откако...
Радио Милева

Кортни Kардашијан по третпат се омажи за Травис Баркер: Невестата блескаше во раскошна венчаница со волшебен вел (Фото)

Ријалити ѕвездата Кортни Крадашијан и нејзиниот сопруг, тапанарот  Травис Баркер се венчаа „третпат“, а церемонијата се одржа во Италија,...
Радио Милева

Новото момче на Кортни Кардашијан фигуративно „и јаде од рака“, ама буквално и ескплицитно и ги лиже стапалата! (ФОТО)

Тапанарот на популарниот бенд „Блинк 182“ Тревис Баркер веќе некое време ужива во љубовта со познатата светска старлета Кортни Кардашијан. Тие...
Радио Милева

Ким Кардашијан за реклама на својата нова колекција долна облека ги соблече Меган Фокс и Кортни Кардашијан: Топлес фотосесија на црнокосите убавици (ФОТО)

По доделувањето на MTV  наградите, Ким Кардашијан одлучи да го искористи пријателството со Меган Фокс и Кортни Кардашијан и да направи...
Радио Милева

Кортни Кардашијан ги скара бившиот соруг и поранешниот љубовник: Жешки пози со новото момче, за расчистување стари сметки меѓу љубовните соперници

Додека голем дел од јавноста е прилично изненаден од недоветното однесување на Кортни Кардашијан и нејзиното ново момче Тревис Баркер...
Радио Милева

Скандалозно однесување на Кортни Кардашијан: Прво му го цицаше палецот, а сега на јавно место се лижеше со новото момче (ВИДЕО)

Најстарата сестра на Кардашијан, Кортни, е ѕвезда на видеото на Твитер кое ги шокираше сите што го погледнаа. Снимката осамна на официјалната ...
Радио Милева

Koртни Кардашијан ја потврди врската со тапанарот, а фановите и порачаа: „Твојот маникир е поубав од него“

Американската реалити ѕвезда Кортни Кардашијан на социјалните мрежи  ја потврди својата врска со тапанарот Травис Баркер. Имено, славната...
Радио Милева

Стражарот ги тужи Кортни Кардашијан и нејзината мајка Крис Џенер за сексуално вознемирување, а деталите ја шокираа јавноста

Стражарот Мек Вилијам ги обвинил Крис Џенер и нејзината ќерка Кортни Кардашијан за сексуално вознемирување на работно место. Имено,...
Радио Милева

Откако се степаа со сестра и Ким пред камери, Кортни Кардашијан по 13 години го напушти семејното реално шоу „Во чекор со Кардашијанови“

Кортни Кардашијан (41), по тринаесет години одлучи да го напушти семејното реално шоу „Во чекор со Кардашијанови“. Кортни официјално...
Радио Милева

Кардашијанс повторно го налутија светот со снимка од тоалетна хартија: „Она кога имаше повеќе пари од здрав разум“

Кортни Кардашијан на социјалните мрежи објави видео на кое покажува какво изненадување и преридила нејзината сестра Клои. Меѓутоа,...