кавги

Пронајдени се 13 резултати на тема „кавги“
Радио Милева

Аца Лукас со детали од „ужасите“ во бракот со Соња: „Од навреди и драње еден на друг, жилите на вратот ни излегуваа… и тоа се’ пред децата“ (ФОТО)

Аца Лукас неодамна ја објави автобиографската книга „Ова сум јас“, во која откри детали од неговиот живот за кои јавноста не знаеше. Пејачот...
Радио Милева

Николија и Реља го напуштија заедничкиот дом со Весна Змијанац: Бабата му дојде „преку глава“ на (дома)зетот (ФОТО)

Популарната пејачка двојка Николија Јовановиќ и Реља Поповиќ го напуштија станот на Вождовац, каде што живееја со мајката на Николија,...