катар

Пронајдени се 11 резултати на тема „катар“
Радио Милева

Овие убавици ќе ја бодрат Србија од трибините во Катар: Ова се секси сопругите и девојките на српските фудбалери (ФОТО)

Мундијалот ќе привлече голем број навивачи во Катар, а во центарот на вниманието секако ќе бидат сопругите на фудбалерите, кои ќе мора...
Радио Милева

Настана хаос околу отворањето на Светското првенство во фудбал: Шакира прифати, па ја одби понудата да пее во Катар

Ѕвездата, која беше жестоко критикувана откако првично се согласи да настапи, на крајот реши да се повлече. На 20-ти ноември ќе се одржи...
Радио Милева

Ноле буквално „полуде“: Ова е рекацијата на Ѓоковиќ откако Србија во 90-та минута постигна гол против Португалија (ВИДЕО)

Големо изненадување направи Србија, откако како гостин славеше против Португалија со 2:1 во директната пресметка за првото место во...
Радио Милева

На Ирена Спасовска и недостасува шеикот: Фолкерката се присети на посетата, повторно посака да му се прошета низ вилаетот, па вети дека наскоро се гледаат (ФОТО)

Во овој период од една година и нешто повеќе,  естрадата е паркирана во лер, принудно ставена во мирување заради коронапандемијата,...