јаков

Пронајдени се 6 резултати на тема „јаков“
Радио Милева

Сека Алексиќ покажа како си игра нејзиниот син, а „хејтерите“ ја нападнаа: Пејачката со една реченица им ја затвори устата

Сека Алексиќ објави видео на кое се гледа како нејзиниот син Јаков се игра, а поради еден детаљ доби многу негативни коментари. Имено,...