јајца

Пронајдени се 41 резултати на тема „јајца“
Живот и Стил

Фрлете ги веднаш: Доколку ја забележите оваа промена на јајцата, тоа е јасен знак дека не се за јадење

Јајцата се храната која најчесто ја консумираме за појадок или вечера, со пржена сланина и можност да се приготвуваат на различни начини,...
Радио Милева

Јелена Карлеуша не ги слави христијанските празници, ама сепак реши да го слави Велигден, заради оваа бизарна прична (ФОТО+ВИДЕО)

Јелена Карлеуша објави неколку фотографии на кои ја покажа празничната трпеза за Велигден кој овој пат го прослави со своите ќерки...
Радио Милева

Соседот на Сузана Манчиќ открива дека таа редовно позајмува јајца и брашно и постојано нешто и недостасува

Водителката Сузана Манчиќ живее во срцето на Белград, а минувачите често ја среќаваат како шета во околните паркови. Нејзините соседи...